Telewizja polska Prokurator sezon 1 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Telewizja Polska
  • Kategoria: Pozostałe filmy
Dziesięcioodcinkowy serial kryminalny, którego akcja toczy się we współczesnej Warszawie. Każdy z odcinków opowiada zamkniętą historię jednego śledztwa.

Tytułowa postać, Kazimierz Proch (Jacek Koman), jest człowiekiem doświadczonym, opanowanym i rzeczowym, wyznającym zasadę „prawo jest jedno". Jego świat to zagadki kryminalne, układanie puzzli, muzyka słuchana na starym walkmanie i wspomnienia z przeszłości, o której stara się zapomnieć, a która dogoni go w najmniej spodziewanym momencie.
Jego partnerem jest komisarz Witold Kielak (Wojciech Zieliński) – energiczny i porywczy, niecierpliwy i żywiołowy ekstrawertyk. Czterdziestolatek po rozwodzie, ojciec dwójki urokliwych dzieci, którymi nieraz opiekuje się Proch.
Nietuzinkowe sprawy i nietuzinkowa para bohaterów tropiąca zabójców wyróżniają serial na tle innych produkcji tego typu.

Autorami scenariusza są bracia Miłoszewscy: Zygmunt - jeden z najmocniej poczytnych polskich autorów kryminałów (Domofon; trylogia kryminalna o prokuratorze Teodorze Szackim: Uwikłanie, Ziarno prawdy, Gniew; Bezcenny) i Wojciech – scenarzysta i autor dialogów (Policjantki i policjanci – serial paradokumentalny; Wataha – serial fabularny).

Kod paskowy: 5902600069560,
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 25873
Oprawa: Plastikowa
PKWiU: 49.6
Format: 13.5x18.9
Głębokość (mm): 14
Waga: 0.145
Dział/Kategorie: Filmy / seriale
Nośnik/Format: DVD Video
Język oryginału: polski
Języki: polski, angielski
Grupa towarowa: DVD

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe filmy