• Producent: TELEWIZJA POLSKA
  • Kategoria: Pozostałe filmy

KOLUMBOWIE [DVD]Film Kolumbowie [DVD] to filmowa adaptacja powieści Romana Bratnego "Kolumbowie. Rocznik 20"Opowieść o polskim ruchu oporu w okupowanej i powstańczej Warszawie. Głównymi bohaterami są dwudziestoletni chłopcy, wplątani nagle w dramatyczną historię narodu i zmuszeni do podejmowania trudnych, nierzadko tragicznych decyzji.

Z właściwą ich wiekowi fantazją, poświęceniem, ale i ze świadomością ogromu ryzyka i odpowiedzialności rozpoczynają nierówną walkę z wrogiem„Kolumbowie" to poruszający serial o losach pierwszego pokolenia urodzonego w niepodległej Polsce, codziennym życiu i walce, pragnieniach, miłościach i marzeniach.

Serial o młodzieży, która szła na śmierć kochając życie, starając się zastosować każdą chwilę jakie życie im ofiarowało1.Śmierć Po Raz Pierwszy2.Żegnaj Baśka3.A Jeśli Będzie Wiosna…4.Oto Dziś…5.Śmierć Po Raz DrugiGatunek: serial polskiJęzyk: polski ( D.D 1.0)Reżyseria: Janusz MorgensternObsada: Jan Englert, Władysław Kowalski, Jerzy Matałowski, Jerzy FidlerCzas projekcji: 280 minRok produkcji: 1970Nr kat: 5902600069744Dystrybutor: TVPWszystkie Filmy DVD wysyłamy w ciągu 24h...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe filmy