Czarownica 3d (2 blu-ray) (płyta bluray) marki Galapagos - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: GALAPAGOS
  • Kategoria: Pozostałe filmy
  • Nośnik: Blu-Ray

Tytułowa Czarownica "Czarownica" odkrywa nieznaną historię jednej z najmocniej enigmatycznych postaci Disneya, prosto z konwencjonalnej baśni o Śpiącej Królewnie. Prezentuje zdradę, która sprawiła, że czyste dotąd serce wróżki zamienia się w kamień.

Pałająca żądzą zemsty i pragnąca ochronić wrzosowiska, nad którymi sprawuje pieczę, Diabolina (Angelina Jolie) rzuca klątwę na nowonarodzoną królewską córkę, Aurorę. Królewna, kiedy dorasta, trafia w sam środek waśni między leśnym królestwem, które pokochała, a królestwem ludzi, które odziedziczy.

Diabolina zdaje sobie sprawę, iż Aurora może być kluczem do zaprowadzenia pokoju między królestwami i podejmuje decyzje, które na za każdym razem zmienią oba światy. Była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swej ojczyzny.

Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe filmy